Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Płyta gumowa SBR – jakość i trwałość

Zastosowanie płyt gumowych SBR jest bardzo szerokie. Wykorzystuje się je nie tylko w przemyśle, ale także w obiektach handlowych, magazynach czy warsztatach. Płyty gumowe SBR znajdują zastosowanie jako gumy uszczelniające, niektórzy używają ich w warsztatach jako podkładki na stół roboczy. Wykorzystuje się je również przy wyrobie różnego rodzaju podkładek, lemieszy czy uszczelek. Wielofunkcyjność tego produktu sprawia, że przydaje się w wielu miejscach.

Poznaj wszystkie zalety płyt gumowych SBR

Płyty gumowe SBR, które znajdziesz w naszym sklepie, cechują się szczególnymi właściwościami. To właśnie one sprawiają, że ten materiał stosowany jest często w miejscu kauczuku naturalnego. SBR jest niewrażliwy na działanie wielu czynników, m.in. wody, kwasów, zasad nieorganicznych, alkoholi, a nawet płynów hamulcowych. Płyty gumowe SBR są odporne na zrywanie oraz ściski — a właściwości te utrzymują się nawet w przypadku niskich temperatur. To sprawia, że są idealnym materiałem do produkcji opon, podeszw butów, uszczelek oraz podkładek.

Płyta gumowa SBR – wiele możliwości zastosowania

Przedstawiamy bogatą ofertę płyt gumowych SBR. Znajdziesz tutaj płyty o różnej długości i szerokości. Naszym klientom oferujemy produkty o gładkiej powierzchni. W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości, trwałe produkty. Nasze płyty gumowe SBR to doskonały sposób na ochronę powierzchni (np. stołu roboczego) przed uszkodzeniami lub trudnymi do usunięcia zabrudzeniami.

Płyty SBR ogólnego przeznaczenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl