Producenci

Poznaj ofertę pasków klinowych

Oferujemy szeroki wybór wyrobów gumowych do różnych zastosowań, od uszczelek do drzwi samochodowych, aż po pasy klinowe. Nasz asortyment składa się z wielu produktów o różnych parametrach, więc na pewno każda zużyta gumowa część w Twoim domu czy samochodzie może zostać bez problemu zastąpiona nową — wystarczy tylko odwiedzić nasz sklep internetowy.

Wymień swój pas klinowy na nowy!

Zużycie się lub zerwanie pasa to bardzo częsta usterka w różnych urządzeniach mechanicznych, kosiarkach, traktorkach bądź samochodach. Nie można tego lekceważyć i jak najprędzej należy rozwiązać ten problem. W naszym asortymencie znajdziesz pasy klinowe zębate albo pasy Garden Kevlar do swojej kosiarki. Szeroka gama parametrów i długości pozwoli na dopasowanie produktu idealnie do Twojego urządzenia, a ich solidna i wytrzymała budowa zagwarantuje bardzo długi czas użytkowania bez żadnych uszkodzeń oraz zmartwień, a przede wszystkim bez dodatkowych wydatków.

Wybierz paski klinowe dopasowane do Twoich potrzeb

Produkty, które oferujemy Ci w tej kategorii naszego sklepu, zróżnicowane są pod względem wielu parametrów. Różnią się nie tylko przeznaczeniem, lecz także długością, szerokością, a nawet kolorem. To wszystko sprawia, że bez trudu znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla swojego pojazdu. Wysoka jakość zastosowanych mieszanek gumowych oraz tekstylne wypełnienia naszych produktów sprawiają, że doskonale spiszą się przez długie lata.

Paski Klinowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl